Пребарајте низ понудата на Елинор според вашите потреби...

Намена:

Тип на недвижност:

Максимум Цена:

Локација:

Шифра: c1 понуда: Стан за продажба.
Краток опис:

se prodava mnogu socuvan stan,vo super lokacija na treti kat.Ima 2 spalni,vo cenata vleguva kujna,trpezarija,plakari,i komplet spalna soba. Станот е на 3 спрат со 2 спалнa/и. Со подрум,гаража. Локација: strog Centar населба: strog centar, во Tetovo.

Квадратура: 72m2

Цена: 45000E
Elinor provides translation for the offers in:
Елинор се наоѓа на улица Маршал Тито, спроти градскиот пазар во Тетово. За повеќе информации слободно посетете не.
Партнери и соработници: